DSC_1970-2s

Odkąd tylko pamiętam, zawsze interesowałam się księgowością – już w dzieciństwie lubiłam tworzyć rozmaite tabele czy projektować zestawienia danych.
Wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam, ale to właśnie te zainteresowania pokierowały moją przyszłą edukacją – począwszy od liceum ekonomicznego, poprzez studia w SGPiS, aż po pracę w Urzędzie Skarbowym.
Zdobyte w ten sposób doświadczenie pomogło mi w podjęciu decyzji o założeniu w 1997 roku Biura Rachunkowego. Początkowo – jak każdy – pracowałam sama i ceniłam sobie wynikający z tego komfort. 
Z czasem jednak doceniłam wszelkie zalety, jakie daje praca w silnym zespole - lepszą wydajność, wsparcie, szerokie spektrum talentów czy możliwość dzielenia się różnorodnymi pomysłami.  W ten sposób mam pewność, że usługi, które oferuje moja firma,są najwyższej jakości.
To właśnie te atuty – gwarancję jakości, atmosferę i indywidualne podejście – oferuję Państwu jako moim klientom. Dzięki temu mogę wierzyć, iż będę mogła sprostać wszystkim stawianym przez Państwa wymaganiom.